• Ślubowanie i pasowanie na uczniów

• 30 października 2023r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Ślubowanie i Pasowanie Pierwszoklasistów. Z pomocą uczniów klasy IV dzieci zaprezentowały swoje umiejętności.W odświętnych strojach, pierwszoklasiści błysnęli talentem. Wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego. Pięknie zaśpiewali piosenki oraz zatańczyli. Wzorowo recytowali wierszyki. Dzieci udowodniły, że są gotowe, aby przyjąć je do grona uczniowskiego.W niezwykle podniosłej atmosferze, pierwszy raz w historii Szkoły - przed sztandarem pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Izabela Mateńko dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.Tym samym pierwszoklasiści zostali włączeni do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Fiukówce. Potwierdzeniem były legitymacje szkolne wręczone uczniom przez Panią Dyrektor. Najmłodsi otrzymali również Dyplomy oraz Rogi obfitości. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy I. Uczniom klasy pierwszej życzymy wielu sukcesów, nieustającego uśmiechu, a przede wszystkim czerpania radości z każdej chwili spędzonej w naszej szkole.