• LAS ODKRYWCÓW

• Wycieczka jest jednym z najmilszych momentów w życiu każdej klasy. Wiedząc to, wychowawcy klas I - III  w dniu 15 września 2023r. wraz z uczniami udali się na jednodniową wycieczkę do Lasu Odkrywców - rodzinnego parku tematycznego.
            Pobyt rozpoczął się od dwugodzinnej wyprawy z przewodnikiem, który oprowadzał grupę po terenie parku. Opowiadał o ciekawostkach przyrodniczych podczas spaceru Aleją Odkrywców, odwiedzał z grupą wybrane atrakcje parku i wskazywał atrakcje do odwiedzenia w czasie wolnym. Następnie uczniowie pod okiem opiekunów korzystali z atrakcji parku takich jak tory przeszkód, korzeniowe huśtawki, wiklinowy tunel, drzewo odkrywców z olbrzymią zjeżdżalnią, polana dźwięku, leśna tyrolka czy polana Tarzana. Zabawa zakończyła się pysznym i sowitym obiadem oraz zakupami w sklepie z pamiątkami. Wszystkie atrakcje umieszczone są w Parku i zostały wykonane z naturalnych materiałów - bez plastiku czy urządzeń zasilanych prądem. Pobyt w ty miejscu to połączenie edukacji przyrodniczej ze świetną zabawą.
            Gorąco polecamy to miejsce - zamawiajcie pogodę i w drogę.