• Festyn Rodzinny

• 18 .06.2023r. w Zespole Szkół w Fiukówce odbył się Festyn Rodzinny. Celem imprezy było wzmocnienie więzi rodzinnych, integracja zespołów nauczycieli, rodziców i dzieci oraz wyzwolenie większej aktywności wśród uczestników do spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym na świeżym powietrzu. Dzień Rodziny obchodzony jest w naszej szkole co roku. Wszyscy uczniowie i goście: rodzice, rodzeństwo uczniów, babcie, dziadkowie licznie przybyli do szkoły na godzinę 14.00. Uroczystość rozpoczęliśmy od przedstawienia zorganizowanego przez rodziców przedszkolaków pt. „Na straganie”. Zebrani rodzice i inni członkowie rodzin z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Uczniowie dali wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, tanecznych i wokalnych oraz talentów muzycznych. Dzieci miały okazję skorzystać z bezpłatnej zjeżdżalni, malowania twarzy. Były również kiełbaski, lody, napoje. Uczniowie wzięli udział w konkursie literackim, kulinarnym i sportowym. Zabawa trwała do godziny 18.00.

Festyn został współfinansowany ze środków Fundacji PZU.

#FundacjaPZU